Conducator Auto Cat C+E-transport rutier marfa pe comunitate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 4100 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam conducator auto cu experienta relevanta in transport rutier de marfa pe comunitate.

Cerinte:
- Experienta anterioara necesara minim 1 an
- Permis categoriile C + E
- Atestat profesional – transport marfa,
- Atestat ADR
- Card tahograf.
- Seriozitate

Descrierea jobului

Compania noastra colaboreaza cu DSV ROAD S.A.U. Lucram pe comunitate cursele plecand din Spania in Europa si retur inapoi in Spania.

Tarile in care ne desfasuram activitatea sunt Austria, Belgia, Cehia, Danemarca, Elvetia, Franta, Germania, Italia, Luxemburg, Tarile de Jos, Portugalia, Regatul Unit, Slovenia, Slovacia, Spania, Suedia, Ungaria.

Program Lucru: 2 luni pe comunitate cu 2 saptamani acasa

Salariul incepe de la 2000€ intr-un singur sofer pana la 4200€ in echipaj.

Sofi Hanny Car Trans SRL activeaza in domeniul transportului inca din anul 2016.

Compania a colaborat cu firme mari din Spania precum Breogan Transporte, Grupo Sese, OGX.
In prezent colaboram cu DSV Road S.A.U.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos