Comisioner, Camerista - Hotel Capitolina City Chic ***

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Hotel Capitolina City Chic *** cauta super colegi pentru posturile de Comisioner si Camerista!

Comisioner:
Esti super colegul nostru daca:

- Esti punctual si responsabil;
- Esti o prezenta placuta;
- Cunosti minim o limba de circulatie internationala, de preferat limba engleza la nivel mediu-avansat;
- Ai un comportament atent si ospitalier fata de clienti;
- Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

Camerista:
Ne dorim o persoana:

- Serioasa;
- Harnica;
- Responsabila;
- Corecta;
- Organizata.

Descrierea jobului

Comisioner:

Sarcinile tale vor fi urmatoarele:

- Participi la protocolul de primire si plecare al turistilor;
- Transporti bagajele clientilor;
- Asiguri servirea clientilor la mic dejun sau la conferinte;
- Conduci clientii in camera si le prezinti dotarile si facilitatile camerelor si ale hotelului;
- Indeplinesti, la cerere, diverse comisioane: expediere corespondenta, livrare/ridicare documente de la parteneri;
- Verifici minibarurile dupa plecarea clientilor.

Camerista:

- Asiguri efectuarea curateniei, igienei;
- Te ocupi de amenajarea spatiilor comune in hotel, respectand normele de igiena, protectia muncii si de protectie a mediului.

Descrierea companiei

Iti oferim:
- Pachet salarial motivant;
- Prime si bonusuri in functie de activitate si performanta;
- Mediu de lucru stabil, placut, alaturi de o echipă profesionista.

BON TON HOTELS detine trei locatii cu destinatie hoteliera in centrul orasului Cluj-Napoca: Capitolina City Chic***, Lol et Lola Hotel*** si ApartHotel Gutinului***, avand un total de 54 camere si 104 locuri de cazare.

Inca din anul 2004, cand am deschis primul hotel, viziunea noastra a fost sa devenim cea mai bună oferta de cazare din Cluj-Napoca pe segmentul de 3-4 stele in ceea ce priveste atmosfera si senzatia de primire pe care clientii o au pe parcursul sederii in hotelurile noastre. Privim ospitalitatea ca pe un ansamblu de atribute deosebite: servire ireprosabila, mobilier si decoratiuni unice, mic dejun bogat, personalizarea fiecarui spatiu, transformand experienta oaspetilor nostri intr-una de neuitat.

Consideram ca pregatirea, amabilitatea si empatia personalului nostru reprezintă unul dintre cele mai valoroase avantaje competitive pe care le avem comparativ cu piata hotelurilor clujene.

Lol et Lola Hotel***: https://www.loletlolahotel.ro/
Hotel Capitolina City Chic***: http://www.hotel-capitolina.ro/
ApartHotel Gutinului***: https://www.cazare-cluj.ro/despre-noi/
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos