Publicat 24 Apr 2019 | Reactualizat 22 Mai 2019 | Expir─â 25 Mai 2019

Collection Officer

10 posturi
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Î╚Ťi oferim oportunitatea de a-╚Ťi dezvolta o carier─â de succes în domeniul financiar-bancar!

Te încuraj─âm s─â aplici dac─â:

  • Î╚Ťi dore╚Öti s─â acumulezi experien╚Ť─â în domeniul financiar-bancar, lucrând pentru cele mai mari institu╚Ťii de profil din România;
  • Î╚Ťi dore╚Öti s─â-╚Ťi dezvol╚Ťi o carier─â profesional─â al─âturi de o echip─â tân─âr─â ╚Öi profesionist─â;
  • Vrei s─â faci parte dintr-o echip─â dispus─â s─â investeasc─â timp ╚Öi resurse în dezvoltarea ta profesional─â ╚Öi personal─â;
  • E╚Öti la început de drum sau pur ╚Öi simplu î╚Ťi dore╚Öti un venit suplimentar.

Ce ne-ar pl─âcea s─â descoperim la tine?
  • Abilit─â╚Ťi dezvoltate de comunicare;
  • Skill-uri de negociere;
  • Ambi╚Ťie ╚Öi devotament;
  • Capacitatea de a lucra atât în echip─â cât ╚Öi individual.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilit─â╚Ťile tale?

  • Vei contacta telefonic clien╚Ťii care înregistreaz─â întârzieri la plat─â. Experien╚Ťa ne garanteaz─â c─â pentru mai bine de 85% dintre cazuri vei g─âsi solu╚Ťii amiabile;
  • Vei negocia termenele de plat─â, iar ulterior te vei asigura c─â acestea sunt respectate;
  • Te vei asigura c─â toate informa╚Ťiile vor fi înregistrate în aplica╚Ťia de lucru.

Ce o s─â î╚Ťi oferim?
  • Pachet salarial motivant: parte fix─â lunar─â, bonuri de mas─â, bonus lunar de performan╚Ť─â, decontarea transportului în comun, abonament medical;
  • ╚śanse reale de promovare în cadrul companiei;
  • Program de lucru flexibil (full-time sau part time), de luni pân─â vineri;
  • Sediu modern ╚Öi extrem de accesibil (cl─âdirea de birouri SkyTower - sta╚Ťia de metrou Aurel Vlaicu);
  • Training-uri, workshop-uri ╚Öi petreceri periodice (pentru c─â ╚Ötim s─â ne distr─âm);
  • Dac─â e╚Öti pasionat de lectur─â, vei avea acces la cea mai nou─â ╚Öi diversificat─â bibliotec─â virtual─â (Bookster), iar dac─â î╚Ťi dore╚Öti s─â-╚Ťi petreci timpul liber cu prietenii, cu ajutorul parteneriatelor încheiate, beneficiezi de reduceri la s─âli de fitness, diferite shop-uri ╚Öi cafenele.

Hai s─â ne cunoa╚Ötem ╚Öi o s─â te convingi c─â aici este locul t─âu ­čśë

APS is a leading company in investment, management, and recovery of loan portfolios and real estate within Central and South-Eastern Europe. Founded in 2004, the company is headquartered in Prague, the Czech Republic. APS provides comprehensive services in distressed and performing loans portfolios investment advisory and recovery management and performs asset management. Involving more than 800 experts, it provides services in 15 European countries: Austria, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, the Czech Republic, Hungary, Luxembourg, Montenegro, Poland, Romania, Greece, Serbia, Slovakia and Slovenia. APS manages assets totaling in nominal value more than EUR 8.6 billion and provides exclusive investment advisory to five investment vehicles and recognized institutional investors. Since 2013, APS is an official partner of International Finance Corporation (IFC), member of World Bank. APS has a single shareholder, Martin Macho┼ł, APS cofounder and CEO.

Expirat
Collection Officer  -  Asset Portfolio Servicing Romania

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles