Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 13 Iun 2010

Colector creante comerciale

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avocat membru al Baroului Bucuresti cu experienta in recuperarea creantelor comerciale, procedura insolventei si drept penal. Constituie un avantaj existenta unor relatii de colaborare cu alte cabinete avocatiale din tara pentru crearea unei retele de profil.

Descrierea jobului

Intocmirea dosarelor pentru instante, participarea la termene si adunari generale ale creditorilor, reprezentare clienti, intocmirea de rapoarte periodice pentru clienti despre evolutia dosarelor.

Agentie de recuperare creante comerciale, membra a unui grup international, cu clientela internationala si cazuistica foarte diversa.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Colector creante comerciale  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles