Publicat 01 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

Colator publicitar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dornica si capabila sa invete lucruri noi.
Atitudine pozitiva.
Experienta in domeniu si operare PC constituie un avantaj.
Nu exista limita de varsta.

Descrierea jobului

Atenţie la detalii, iniţiativă şi capacitatea de a prioritiza şi organiza sarcinile de lucru, pentru a folosi eficient timpul disponibil.
Capabilitatea de a acoperi mai multe arii de activitate.
Comunicare permanenta cu echipa pentru sfaturi, solutii si sugestii.
Implicare activa in realizarea comenzilor.
Iti vom oferi traning profesional la locul de munca.
Salariu fix.
Program de lucru: 8 ore.
Contract pe perioada nedeterminata;

Descrierea companiei

Compania este infiintata in anul 1997.

Expirat
Colator publicitar  -  SC IOMIN PRINT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles