Publicat 17 Oct 2019 | Expiră 17 Nov 2019

Colaboratori spre vanzarea energiei electrice, gaze naturale

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ELECTRIC & GAS POWER cauta agent/agenți pentru promovarea și încheierea contractelor de furnizare Energie Electrica și Gaze Naturale către persoane fizice și juridice.

Daca te regăsești în descrierea de mai jos ești potrivit pentru noi :
• Vrei să iți suplimentezi veniturile și să beneficiezi de un program flexibil;
• Ai abilități foarte bune de negociere și comunicare;
• Îți place să fii o persoană pozitivă și dinamica
• Știi cum să valorifici oportunitățile de vânzare;
• Organizarea, persuasiunea și orientarea către client sunt punctele tale forte;

Descrierea jobului

Cum arata o zi din activitatea ta?
• Interactionezi in mod direct cu clientii in scopul promovarii si vanzarii de servicii de energie electrica si gaz;
• Stabilesti zilnic intalniri pe teren cu clientii contactati in vederea semnarii si colectarii documentelor necesare pentru incheierea unui contract;

Ce iți oferim?
• Posibilitatea de a-ți mari considerabil veniturile prin bonusuri;
• Dinamism și competitivitate într-o atmosfera de lucru plăcută;
• Posibilitate de colaborare: contract de colaborare sau PFA, II, SRL.
• Activități împreună cu echipa;
• Transparență și corectitudine.
• Posibilităţi de dezvoltare profesională şi promovare;
• Posibilitatea unui castig de peste 2000 Euro

Electric & Gas Power Trade SRL este specializata in vanzarea energiei electrice si a gazelor naturale catre consumatori casnici si consumatori industriali.

Electric & Gas Power Trade SRL vinde energie electrica ca si mandatar al SC Grenerg SRL si gaze naturale in nume propriu.
Compania a fost infiintata in anul 2015, iar in anul 2016 obtine licenta de furnizare de gaze naturale nr. 2050/03.08.2016.

Profitand de experienta acumulata din vanzarea energiei electrice catre consumatorii casnici si industriali, Electric & Gas Power Trade SRL se adreseaza consumatorilor de gaze naturale cu o oferta structurata pe pachete promotionale, astfel incat preturile si tarifele sa fie profilate pe nevoile de consum ale fiecarui consumator. Atat preturile, cat si profesionalismul personalului, garanteaza cele mai bune servicii clientilor nostri.

Preocuparea pentru protectia mediului se concretizeaza prin comercializarea cu preponderenta a energiei electrice din surse regenerabile din productie proprie si achizitionata de la membrii grupului.

Expirat
Colaboratori spre vanzarea energiei electrice, gaze naturale  -  Electric & Gas Power Trade

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles