Publicat 20 Mai 2010 | Reactualizat 01 Iul 2010 | Expiră 02 Aug 2010

COLABORATORI COMERCIALI - SERVICII ROMTELECOM/NextGen

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii
- Dinamism, abilitati organizatorice
- Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii
- Experienta de minim 6 luni in vanzari (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Contactarea potentialilor clienti ai companiei (75 % activitate pe teren)
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
- Intocmirea evidentei zilnice si raportarea catre coordonatorul de vanzari local a fiselor de cerere servicii, chestionarelor si a formularelor feed-back efectuate
- Urmarirea situtiei clientilor proprii pana in stadiul de instalare.

Beneficii:
- Recompensa financiara: comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor
- Posibilitatea de promovare intr-una dintre cele mai importante companii din Romania
- Training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere
- Mediu de lucru dinamic si antrenant.

NextGen Communications activeaza pe piata din 2008 si ofera clientilor sai servicii de Internet prin fibra optica, Televiziune prin cablu coaxial si Telefonie fixa VoIP, venind cu o propunere avantajoasa care sa acopere cat mai bine nevoile de comunicatii ale clientilor.

Expirat
COLABORATORI COMERCIALI - SERVICII ROMTELECOM/NextGen  -  ROMTELECOM/NextGen

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles