Colaborator vanzari (persoana juridica) - Zona VEST

Multilube S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profil partener:
-atitudine pozitiva si orientata catre rezultate, prezenta placuta, capacitate de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare;
-bun organizator, orientare spre lucrul in echipa;
-permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari;
-constituie un plus important experienta in vanzarea lubrifiantilor.

Descrierea jobului

Oferim:
- mediu de lucru placut, dinamic;
- masina, telefon si laptop de serviciu;
- programe de training.

SC Multilube SRL – firma specializata in Managementul Vanzarilor, unica reprezentanta a produselor marca HEXOL, cauta partener cu propria forma juridica (PFA, SRL, etc.) pentru conlucrarea in vederea preluarii Managementului de Vanzare a produselor marca Hexol in Romania - Zona Vest.
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos