Colaborator - Limba Poloneza

Wunder Haff SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un/o coleg/a care sa ne ajuta la extinderea internationala.
Deja suntem prezenti in tari ca Spania, Franta si Ungaria.
In perioada urmatoare ne pregatim pentru lansarea versiunii pentru Polonia.

Cautam un colaborator care sa fie nativ in limba poloneza si care sa ne ajute la:
- traducere elemente si texte site (varianta in romana: atelierultau.ro)
- contactul cu diverse entitati din Polonia (traducere comunicatii - banci, firme de marketing)
- relatii clienti, prin text (email, chat, etc) si telefonic.

Oferim flexibilitate in lucru, inclusiv varianta part time si remote.

Descrierea jobului

Suntem cel mai mare site de comert online din domeniul de Scule Electrice si domenii adiacente, cu e experienta de aproape 9 ani in domeniu. Echipa noastra este tanara si dinamica.

Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos