Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Colaborator Instructor Fitness

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Caut colaborator instructor fitness pentru sala in Bucuresti, sector 3 (Pta Muncii).Persoana trebuie sa aiba studii de specialitate, poate fi si student an terminal. Experienta nu e o conditie obligatorie, ceea ce conteaza este seriozitatea si dorinta de implicare si invatare.Mediul de lucru este unul cat se poate de prietenesc, ne selectam clientii si in general modul de operare este unul similar cu cel de "circuit inchis". De aceea cautam o persoana comunicativa, vesela si dornica sa evolueze atat profesional cat si personal.

Descrierea jobului

- asigura consultanta personalizata pentru fiecare client in in deplinirea programului de intretinere fizica
- propune program exercitii intr-un mod personalizat pentru fiecare client
- stabileste obiective si programe impreuna cu fiecare client in parte
- urmareste realizarea si indeplinirea obiectivelor stabilite cu fiecare client

Sala de fitness in regim "circuit inchis". Mediu foarte relaxat si prietenos, majoritatea clientilor sunt si prietenii nostri.

Expirat
Colaborator Instructor Fitness  -  Mihalache Cornel-cristian Persoană Fizică Autorizată

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles