Publicat 01 Iul 2006 | Reactualizat 31 Iul 2006 | Expiră 01 Aug 2006

Colaborator bancar / agent vanzari produse bancare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- perseverent ;
- comunicativ ;
- ambitios .

Descrierea jobului

Atitudine pozitiva, entuziasm, motivatie, perseverenta;
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- tinuta de afaceri.
Constituie avantaj:
- Studii superioare (finalizate sau in curs);
- Experienta in vanzari;
- Abilitati manageriale;
- Calitati de leader.
Asteptam cu interes aplicatia dvs.

Raiffeisen Banca pentru locuinte, avand ca actionari fondatori pe: Raiffeisen Bank Romania, Raiffeisen Bausparkasse - Austria, Bauskparkasse Schwabisch Hall AG - Germania

Expirat
Colaborator bancar / agent vanzari produse bancare  -  Raiffeisen Banca pentru Locuinte

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles