Publicat 10 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Colaborare Medic Specialist Ortodont

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare atat cu copiii cat si cu adultii
- Spirit de echipa
- Punctualitate si seriozitate

Descrierea jobului

- Specialist ortodontie fixa si mobila cu o experienta de minim 3 ani
- Disponibilitate de minim 2 zile pe luna cu un volum mare de pacienti

Clinica PLUSDENT este o clinica de stomatologie privata situata in centrul orasului PITESTI, intr-o zona usor accesibila. Este structurata pe un plan ce cuprinde: receptie pacienti, 3 cabinete stomatologice dotate cu tehnologie de ultima generatie, camera de sterilizare, incaperea mediciilor dentisti cu vestiar si garderoba, 2 grupuri sanitare, birou.

Expirat
Colaborare Medic Specialist Ortodont  -  SC PLUSDENT ESTET ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles