Cofetari cu si fara experienta, dornici sa invete

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca vrei sa inveti "arta prajiturilor" si sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, te invitam sa aplici la acest job
  • Ne dorim in echipa Chic Cake o persoana punctuala si implicata.
  • Persoana seriosa, responsabila, organizata si proactiva.
  • Experienta nu este obligatorie, doar constituie avantaj.
  • Pentru persoanele fara experienta asiguram instruirea necesara, doar sa vrei sa inveti:)
  • Studii Medii/Profesionala absolvite.

Descrierea jobului

  • Preparare produselor de cofetarie: coacere blaturi, preparare creme, umplere prajituri, ornare, etc.
  • Respectarea retetelor si a indicatiilor primite de la supervizor.
  • Aprovizionarea si gestionare materiei prime si a ingredientelor.
  • Depozitarea produselor finite spre spatiile frigorifice.
  • Completarea documentelor specifice.
  • Asigurare calitatii produselor din laborator.
  • Intretinerea curateniei la locul de munca.
Ce oferim in schimb:
  • Salarizare atractiva 2000-2500 ron in functie de rezultate.
  • Bonusuri de performante, prime si cadouri de Sarbatori.
  • Alte beneficii care vor fi discutate la interviu.

Cine suntem noi? Chic Cake - Ne face deosebită plăcere să vă oferim cele mai bune produse pentru momentele importante din viața dumneavoastră. De la coacerea blatului și până la acoperirea cu fondant, vom discuta alături de dumneavoastră pentru a creea desertul care să vă satisfacă gusturile.
Suntem pe piata din Cluj-Napoca de 5 ani, in plina dezvoltare si ne dorim sa ne extindem echipa.
Te asteptam in echipa Chic Cake, sa descoperi si inveti langa noi "Arta prajiturilor"
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos