Publicat 30 Mai 2019 | Reactualizat 27 Iun 2019 | Expiră 30 Iun 2019

COFETAR si COFETAR CU EXPERIENTA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colegul sau colega pe care o cautam indeplineste cu profesionalism cerintele postului, are deosebita grija pentru realizarea produselor, se integreaza in echipa si colaboreaza bine cu colegii sai. Isi doreste sa fie mereu tot mai bun si pune pret pe lucrul in echipa.

Descrierea jobului

Candidatul ideal are experienta in realizarea produselor de cofetarie - preparatie, asamblare si finisare, isi organizeaza foarte bine munca, cunoaste retetele si procesul tehnologic de realizare a lor.

Reprezinta un plus capacitatea de a imbunatati retetele existente sau de a propune retete noi. De asemenea este important sa aiba capacitatea de a lucra in echipa si de a colabora cu colegii sai.

Oferim salariu FOARTE motivant si conditii de lucru foarte bune.

De 12 ani oferim produse de calitate clientilor nostri si daruim bucurie, pentru ca in tot ceea ce facem punem suflet.

Expirat