Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

COFETAR si AJUTOR COFETAR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra daca :
-esti o persoana dinamica si pozitiva, absolventa de liceu ;
-esti o persoana serioasa, corecta si organizata ;
-ai indemanare, precizie, pasiune pentru dulciuri, completata de simt estetic dezvoltat si atentie la detalii ;
-ai absolvit un curs de cofetar. Constituie un avantaj experienta in domeniu, dar nu este obligatorie

Investim entuziasm și implicare în activitatea noastră, și de aceea căutăm persoane care să ni se alăture cu aceeași energie. Ne bazăm pe tine să ne ajuți să le oferim clienților cele mai frumoase experiențe.

Descrierea jobului

Beneficii:
-mediu de lucru profesionist;
-un loc de muncă sigur într-un ambient placut, colegi prietenosi;
-program de lucru full time ;
-training-uri de dezvoltare profesionala ;
-remuneratie atractiva si cresteri salariale graduale, in functie de performanta si implicare;
-prime de Sarbatori
-posibilitati reale de promovare

Descrierea companiei

Decrierea Companiei
Roana Gourmet et Art s-a infiintat in 2007, in Bucuresti, din pasiune pentru ciocolata. Societatea noastra aduce in Romania un concept nou de cofetarie si ciocolaterie frantuzeasca, prezentand ultimele tendinte in materie de ciocolata si prajituri, produsele fiind structurate in colectii, in functie de sezon si de ocazie. Retetele prajiturilor si ale torturilor au fost realizate de catre maestrul patiser francez al ciocolateriei Cade, campion al lumii la Tort Glace in anul 2011. Echipa Roana Gourmet et Art este o echipa unita, pregatita si instruita profesional la scoli renumite din domeniu, cu experienta bogata in locatii cu notorietate din Franta si Belgia. Activitatea se desfasoara in Laboratorul si Atelierul de Design existent intr-o zona centrala din Bucuresti.

Expirat
COFETAR si AJUTOR COFETAR  -  SC. ROANA GOURMET ET ARTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles