Cofetar - deserturi elegante Cupcake Philosophy

Chic & Sweet S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Descrierea jobului

Cautam colegi(e) pentru compania de deserturi elegante Cupcake Philosophy. Pachet atractiv cu salariu si beneficii.
www.cupcakephilosophy.ro
www.instagram.com/cupcakephilosophy
www.instagram.com/ioana_romanescu

Răsfățăm gusturi cu torturi și deserturi elegante. Create și personalizate pentru succesul evenimentului tău sau pentru a îți bucura familia, prietenii și clientii. Cu grijă și respect pentru timpul tău.

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 8 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.