Publicat 05 Ian 2021 | Reactualizat 02 Feb 2021 | Expiră 05 Feb 2021

Cofetar cu experienta. salariu motivant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana capabila de coordonare si lucru in echipa, adaptabila la comenzi si capacitate de lucru intens in anumite zone din an.
Dinamica deschisa catre nou si dispusa sa participe la cursuri de dezvoltare in domeniu

Descrierea jobului

Program de lucru full time, 8 ore pe zi, se cere experienta de minim un an in domeniu pe un post similar.

Cofetarie cu renume si traditie de aproape 30 de ani, laboratorul este langa cofetarie, toate utilajele certificate la zi , retele mercantizate si implementate.
Mediu dinamic si creativ.

Expirat
Cofetar cu experienta. salariu motivant  -  R&c Privilege S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles