Coafor ( m/f)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salon nou, dotat cu aparatură de ultimă generație, am reușit să formăm de-a lungul timpului o echipă frumoasă pentru un viitor de succes. Suntem un colectiv de oameni plini de energie pozitivă, pasionați de meseria lor, cu zâmbetul pe buze care își doresc să evolueze în permanență.
Haide și tu alături de noi!

Avem disponibil:
- 1 post de coafură-frizerie

Cerințe:
- experiența în domeniul de activitate de minim 2 ani;
- bune abilități de comunicare;
- constituie un avantaj cursurile/trainingurile de specializare;
Te așteptăm într-un mediu plăcut să formăm împreună o echipă de profesioniști!

Descrierea jobului

-Primeste clientii care intra in firma si ajuta la acomodarea acestora, informeaza clientii asupra programului de functionare, a altor prestatii din centru, indiferent daca tin sau nu de compartimentul coafor.
-Efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice calificarii: tuns, vopsit, spalatul parului, coafat, bigudat, permanent, etc.
-Supravegheaza in permanenta clientii, preocupandu-se de buna lor deservire si informare profesionala corecta.
-Asigura integral toate tehnicile de lucru necesare clientului.
-Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie.
-Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena.
-Asigura si raspunde de pastrarea si folosirea corecta a dotarilor din inventarul preluat in folosinta: aparatura, mobilier, ucenice, consumabile (vopsele, oxidanti, pudre, prosoape, folii, foarfece, piepteni, perii, placi, foenuri, mantile de tuns, masini de tuns, etc)
-Respecta secretul profesional si codul de etica profesionala.
-Se ocupa de actualizarea cunostintelor profesionale, prin studiu individual sau alte forme de educatie continua si conform cerintelor postului, etc.

Salon nou, dotat cu aparatură de ultimă generație, am reușit să formăm de-a lungul timpului o echipă frumoasă pentru un viitor de succes. Suntem un colectiv de oameni plini de energie pozitivă, pasionați de meseria lor, cu zâmbetul pe buze care își doresc să evolueze în permanență. Vei găsi în echipa noastră cosmeticieni, manichiuristi si alti hairstylisti.
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos