Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Coach Driver

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea:
• Limba engleza vorbita si scrisa reprezinta un avantaj
• Capacitatea de a menține calmul sub presiune și de a rămâne abordabil și politicos în orice moment.

Vă rugăm să rețineți că toți candidatii de succes trebuie să dețină un permis de conducere din categoria D în UE, un card CPC de conducător auto și un Card de Tahograf digital.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități ale soferului includ:
Conducerea
• Să conducă vehiculele companiei la cele mai înalte standarde
• Asigurați-vă că condusul este efectuat într-un mod sigur și profesional
• Pentru a conduce în linie cu un orar stabilit
• Transportați persoane dintr-un loc în altul
• Utilizarea mașinilor de bilete și emiterea biletelor către clienti

Serviciul clienți și taxe suplimentare:
• Furnizarea unui standard ridicat de servicii pentru clienți
• Furnizarea de informații clienților atunci când este necesar
• Să vă comportați într-un mod profesionist și prietenos cu clienții în orice moment
• Asistarea vârstnicilor/copiilor atunci când este necesar
• Sa reprezinte companiei in fata clientilor
• Păstrați autobuzul curat și prezentabil publicului
• Răspundeți la întrebări despre orare, rute și puncte de transfer
• Urmați procedurile pentru a vă asigura că toți pasagerii sunt în siguranță

Salariul pentru candidatul potrivit variază de la €32.000-€50.000./anual

Unele beneficii pentru soferii includ:
• Creșterea anuală a concediului anual
• O vizită gratuită la doctor pe an
• Formare anuală CPC gratuită (un modul pe an)
• Șoferii și familia lor beneficiază de călătorii gratuite pe toate serviciile noastre
• Acces la Spa/Gym in diferite zone ale tarii
• Acces la contul PRSA (pensie)
• Cazare gratuita pana la 4 luni

Angajăm șoferi de autobuz & autocar cu experiență în Dublin.
Dacă aveți o pasiune pentru conducere și furnizarea de servicii excelente pentru clienți ne-ar plăcea să sa te avem in echipa.
Echipa noastră de șoferi oferă servicii de transport în întreaga Irlanda folosind autocare de lux , cum ar fi: Mercedes Torismo, Setra și Neoplan. Dublin Coach este una dintre cele mai mari companii de transport cu autobuzul/autocarul din Irlanda și datorită creșterii rapide suntem în căutarea de șoferii cu experiență de să se alăture companiei noastre.

Expirat

Coach Driver  -  Dublin Coach

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles