Client Success Advisor (venit brut 3700 - 7800 lei)

WELLCODE - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Venit brut garantat în perioada de probă: 3700 lei
Venit mediu brut după perioada de probă: 4500 lei
Bonusurile tale pot să depășească 4000 lei pe lângă salariul de bază în funcție de targeturilor pe care le atingi

Îți place să:
  • Te dezvolți și să evoluezi profesional?
  • ​Îi ajuți pe cei din jurul tău să învețe lucruri noi?
  • Ai abilități bune de comunicare
  • ​Lucrezi direct cu oamenii?
  • Te descurci cu limba engleză la nivel conversațional
  • Ai standarde înalte față de calitatea muncii tale și a celor din jurul tău

Aplică chiar acum pentru poziția de CLIENT SUCCES ADVISOR!

Descrierea jobului

De ce?
Vei lucra alături de experți în acest domeniu și vei fi îndrumat de specialiști care au creat un business de succes de la 0 după ce au lucrat la Google și la Facebook.

Beneficiezi de un program flexibil pe care ți-l faci împreună cu clienții de care vei fi responsabil/responsabilă.

Vei acumula cunoștințe valoroase de programare, psihologie și comunicare.
Ne-am asigurat că toți colegii din echipă sunt printre cei mai buni în domeniul lor.

Sarcina ta
  • Vei fi persoana plină de energie care menține ridicată motivația clienților și se asigură că aceștia își respectă sarcinile
  • Vei contribui direct la reconversia lor profesională și la schimbarea în bine a vieții lor

Dornici de a schimba lumea, serioși, pasionați de muncă și de progres. Așa ne caracterizăm echipa pe scurt, la locul de muncă. Pasiunea pentru ceea ce facem vine din dorința de a îmbunătăți viețile oamenilor, de a le arăta că pot obține libertate și împlinire la job. Suntem foarte exigenți atunci când vine vorba de extinderea echipei și căutăm oameni cu aceleași valori și credințe ca ale noastre. Disciplina, punctualitatea și dorința de dezvoltare sunt unele dintre cele mai importante valori ale fiecărui membru al echipei WellCode.

Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos