Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

City Manager vanzari IFN - BT Direct IFN SA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai experienta in vanzari B2B, iti place munca de teren si iti doresti un nou inceput, te ateptam in echipa noastra!

Cerinte:
Experienta in vanzari B2B;
Excelente abilitati de vanzare si negociere, spirit antreprenorial;
Cunostinte de operare PC
Disponibilitate pentru deplasari in aria alocata;Apreciem abilitatile excelente de comunicare cu clientii si colegii, atitudine pozitiva si dorinta de a atinge obiectivele comune ale echipei.

Descrierea jobului

Fiind parte din echipa noastra, vei avea ocazia:
Sa gestionezi si sa extinzi portofoliul de comercianti aflati in aria alocata;
Sa cunosti in detaliu si sa promovezi produsele si serviciile noastre;
Sa identifici nevoile clientilor si sa definim impreuna produse potrivite pietei unde activam;
Sa te dezvolti profesional intr-o echipa dinamica, parte a Grupului Financiar Banca Transilvania;

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara fondata in ianuarie 2003 si membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

Expirat
City Manager vanzari IFN - BT Direct IFN SA  -  BT Direct IFN SA