Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

City Manager vanzari IFN - BT Direct IFN SA

1 post

Candidatul ideal

Daca ai experienta in vanzari B2B, iti place munca de teren si iti doresti un nou inceput, te ateptam in echipa noastra!

Cerinte:
Experienta in vanzari B2B;
Excelente abilitati de vanzare si negociere, spirit antreprenorial;
Cunostinte de operare PC
Disponibilitate pentru deplasari in aria alocata;Apreciem abilitatile excelente de comunicare cu clientii si colegii, atitudine pozitiva si dorinta de a atinge obiectivele comune ale echipei.

Descrierea jobului

Fiind parte din echipa noastra, vei avea ocazia:
Sa gestionezi si sa extinzi portofoliul de comercianti aflati in aria alocata;
Sa cunosti in detaliu si sa promovezi produsele si serviciile noastre;
Sa identifici nevoile clientilor si sa definim impreuna produse potrivite pietei unde activam;
Sa te dezvolti profesional intr-o echipa dinamica, parte a Grupului Financiar Banca Transilvania;

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara fondata in ianuarie 2003 si membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

City Manager vanzari IFN - BT Direct IFN SA  -  BT Direct IFN SA