Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

City Manager Brasov

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- Persoana serioasa, disponibila pentru job stabil, cu program de 8 ore pe zi
- Fire implicata in activitatea desfasurata in timpul programului;
- Cu spirit de echipa, observatie si initiativa;
- Minim 1 an experienta in merchandising/vanzari (FMCG);
- Experienta in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari / merchandising;
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare;
- Simt al spatiului, al cifrelor, capacitate de a citi planograme sau scheme;
- Persoana dinamica, bun organizator, comunicativ, dispus la deplasari zilnice pe teren ;
- “CAN DO “ ATTITUDE

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Coordoneaza activitatile de mercantizare, monitorizeaza respectarea planogramelor stabilite, respecta standardele de mercantizare si politicile clientilor;
- Are responsabilitatea de a recruta, integra, evalua si motiva echipa de mercantizori necesara implementarii proiectelor de mercantizare în timp util si in numar necesar si suficient pentru a putea respecta cerintele clientilor si termenele de executie asumate fata de acestia;
- Are sarcina de a implementa materialele în locatiile de care raspunde, conform planului primit de la regional manager în perioada de timp stabilita ca termen limita;
- Centralizeaza rapoartele de activitate interne/pontajele dar si alte raportari online sau offline;
- Dezvolta si mentine o optima colaborare cu reprezentantii clientilor (prin stabilirea unor intalniri saptamanale) dar si cu angajatii magazinului sau a competitorilor;

Beneficii:
-pachet salarial atractiv in functie de experienta
- masina
-telefon
-laptop
-dezvoltare profesionala – training

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 54 mil EUR, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si cerfiticare comercială.

Expirat
City Manager Brasov  -  INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.