Publicat 30 Sep 2020 | Reactualizat 21 Oct 2020 | Expiră 30 Oct 2020

City Manager Bacau

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 2 ani experiență în Banci, Vanzari, Management

Candidatul ideal

Pentru Romania, suntem in cautarea TA sa te alaturi echipei pentru functia de City Manager.

Cerintele postului

Studii superioare finalizate sau in curs.
Experiență în vânzări și/sau în vânzarea de produse financiar-bancare (reprezinta un avantaj).
Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows).
Atenție la detalii.
Abilități foarte bune de comunicare si relaționare.
Rezolvarea creativă a potentialelor probleme ce pot apărea.
Gândire strategica pe termen scurt si lung.
Flexibilitate și adaptabilitate.
Nivel de implicare, seriozitate și responsabilitate ridicat.
Dorință și abilitatea de a învață rapid și a se perfecționa în domeniul financiar bancar.

Descrierea jobului

Crearea si mentinerea relatiilor comerciale cu locatiile partenere aflate in portofoliul TBI Credit.
Prospecteaza piata si identifica potentialii comercianti.
Conversia potențialilor clienți/vizitatori ai magazinelor partenere în clienți TBI Credit.
Stabileste intalniri in vederea inceperii de noi parteneriate.
Urmarirea si respectarea fluxurilor interne ale Companiei.
Dezvolta si intretine un portofoliu de comercianti.
Indeplinirea obiectivelor lunare si anuale.
Propunerea de solutii si recomandari pentru consolidarea vanzarilor.
Monitorizeaza in permanenta piata si competitia pentru a se asigura ca oferta TBI este adaptata ei.
Se implica in negocierea si semnarea de parteneriate noi pe orasul alocatIn echipa noastra veti gasi oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important.
De asemenea, iti vei putea dezvolta in continuare abilitatile profesionale si ai o sansa reala de a investi in viitorul tau prin participarea la diverse proiecte si oportunitati de dezvoltare diferite.

TBI Bank is a consumer, SME and merchants focused phygital lender operating in Bulgaria, Romania, Germany, Sweden, and Poland. We are part of 4finance, one of Europe’s largest digital consumer lending groups. Through an own network of 300 locations, a variety of digital channels, and a trusted network of over 10 000 merchant locations, TBI Bank has been serving more than 1 million customers. Alone in 2019 we have granted more than 500 000 loans. Our successful business model and customer-focus approach allowed us to be one of Bulgaria’s most profitable and efficient banks in the last 4 years (Capital K10). TBI Bank’s team of dedicated professionals works hard for a future powered by technology in order to become the next gen digital lender.

TBI Bank este un "phygital lender" dedicat consumatorilor, IMM-urilor și comercianților care operează în Bulgaria, România, Germania, Suedia și Polonia. Facem parte din 4finance, unul dintre cele mai mari grupuri de creditare digitale din Europa. Printr-o rețea proprie de 300 de locații, o varietate de canale digitale și o rețea solida de peste 10 000 de locații comerciale, TBI Bank EAD Bulgaria a deservit peste 1 milion de clienți. Numai în 2019, am acordat peste 500 000 de împrumuturi. Modelul nostru de succes și abordarea orientată către client ne-au permis să fim una dintre cele mai profitabile și eficiente bănci din Bulgaria în ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesioniști a TBI Bank lucrează intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni următorul creditor de generatie digitala.

City Manager Bacau  -  TBI BANK EAD SOFIA- SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles