CHIMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• studii universitare;
• experienta in domeniul industriei alimentare;
• capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă, corectitudine, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie;
• personalitate energică, gândire pozitivă, eficienţă,loialitate;
• cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet).

Descrierea jobului

  • Participa la prelevarea de probe de struguri pentru efectuarea analizelor necesare de clasificare a calitatii strugurilor
  • Efectueaza analize de control pentru vin
  • Efectueaza analize de control a produselor de la furnizori utilizare in procesul tehnologic
  • Emite buletine de analiza pentru vinurile produse

SC DOMENIUL COROANEI SEGARCEA SRL are ca obiect de activitate cultivarea strugurilor si productia de vin.

Sediul societatii este in orasul Segarcea, la aprox. 25 km de Craiova.

Transportul este asigurat.
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos