Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 16 Sep 2007 | Expiră 18 Aug 2007

CHIEF ACCOUNTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa recrutam o persoana dinamica, responsabila, cu spirit organizatoric si meticulozitate pentru a completa Dep.Financiar-Administrativ.
Experienta in contabilitate si salarizare intr-o companie multinationala reprezinta un punct forte luat in considerare in analiza candidaturilor.

Descrierea jobului

Persoana selectata va fi subordonata direct Directorului Financiar si Administrativ.
Responsabilitati: evidenta contabila pana la nivel de balanta de verificare, intocmire jurnale de TVA, declaratii fiscale, calcul salarial, relatia cu Administratia Financiara, ITM si alte institutii.

Timac Agrom comercializeaza soluţii tehnice inovatoare în domeniul îngăşămintelor şi zootehniei (import si distributie ingrasaminte chimice). Compania a fost infiintata in martie 2006, fiind filiala romaneasca a grupului multinational de origine franceza Roullier, si are in prezent 39 de salariati.
Sediul Timac Agrom este in cartierul Aviatiei, sector 1.

Expirat
CHIEF ACCOUNTANT  -  TIMAC AGROM S.R.L.