Publicat 08 Oct 2020 | Reactualizat 05 Nov 2020 | Expiră 08 Nov 2020

Chief Accountant

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Az UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlodo, közel 170 kirendeltséget üzemelteto és 4000 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedo, folyamatosan bovülo, piacvezeto értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereploje a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereso programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.Számviteli Osztályvezeto
Feladatok:Napi pénzügyi és számviteli munkában való aktív részvétel
A cég adóbevallásainak, éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése
Évközi és év végi zárások összeállítása és ellenorzése
Könyvelokbol és bérszámfejtokbol álló csapat irányítása
Munkaügyi feladatok (bérszámfejtés, munkaido elszámolások) irányítása
Központi és kirendeltségi pénztárak könyvelésének ellenorzése
Vevokövetelések, kintlévoségek nyomon követése
A cég számviteli, pénzügyi tevékenységének rendszeres elemzése, javaslattétel az esetleges változtatásokra
Külso és belso számviteli, illetve adóhatósági ellenorzésekben való közremuködés
Kapcsolattartás jogászokkal, könyvvizsgálókkal, hatóságokkal
Eltérések azonosítása és a problémák okainak feltárása
Szerzodések kezelése, iktatásaElvárások:Felsofokú szakirányú végzettség
Regisztrált mérlegképes könyvelo végzettség
Gazdasági vezeto szerepkörben töltött legalább 5 éves tapasztalat
Stabil polgári jogi, munkajogi, adózási, pénzügyi és számviteli jogszabály ismeret
Magas szintu számítógépes ismeret (MS Office, Excel)
Vállalati rendszerekben, könyvelo programokban szerzett jártasság
Megbízható, pontos és felelosségteljes munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség, határozottság
Alaposság, precizitás, gyorsaság, jó felfogóképesség
Rendszerben való gondolkodás
Magyar és román felsofokú nyelvtudásAmit kínálunk:Versenyképes, stabil jövedelem, mobil telefon, laptop, céges autó
Kihívást jelento, változatos, felelosségteljes feladatok
Folyamatosan fejlodo, professzionális vállalati környezet
Több évtizedes múltra visszatekinto stabil vállalati háttér
Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
Családbarát és kiszámítható munkaido

Compania noastră este un distribuitor de piese auto, care se află într-o expansiune dinamică în cele trei ţări ale regiunii Central şi Est Europene, unde lucrează peste 4000 de angajaţi la cele 170 de filiale. Sistemul logistic avansat şi catalogul electronic de piese auto asigură un serviciu unic partenerilor noştri. Datorită dezvoltării semnificative a reţelei de distribuţie din România, suntem în căutarea unor colegi, care prin gestionarea profesionistă a relaţiilor interumane şi prin propunerile de îmbunătăţire, asigură servicii de înaltă calitate, crescând astfel satisfacţia partenerilor noştri.
Ai aplicat
Expirat
Chief Accountant  -  UNIX Auto

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles