Publicat 13 Iun 2008 | Reactualizat 12 Iul 2008 | Expiră 14 Iul 2008

chelnerita

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Napoli Centrale cauta persoane de sex feminin:
- cu aspect fizic placut si ingrijit;
- sociabile;
- amabile;
- entuziaste;
- profesioniste;
- oneste;
- cu aptitudini de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Postul de chelnerita presupune:
- preluarea comenzilor intr-o maniera profesionista;
- responsabilitate in servirea clientilor;
- acordarea de atentie clientilor pe tot parcursul sederii lor si preintampinarea nevoilor acestora;

Printre beneficiile acestei pozitii se numara:
- un pachet de salarizare atractiv;
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;

Napoli Centrale este unul dintre cele mai cunoscute localuri cu mancare italiana din Cluj-Napoca. Oferta noastra culinara cuprinde cele mai cunoscute bucate traditionale din bucataria italiana, gatite intotdeauna dupa retetele originale de catre expertii nostri. Asta face din Napoli Centrale unul dintre cele mai apeciate si cele mai frecventate localuri de profil din oras.

Expirat
chelnerita  -  S.C. Napoli Internationale S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles