de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

CHELNER ( terasa) Illy Caffe Bucuresti

1 post

Candidatul ideal

Persoana foarte sociabila si comunicativa cu orientare catre client.

Descrierea jobului

Responsabilitati chelner
-preluarea comenzilor cu mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista.
-acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor.
-cunoasterea meniului si a produselor specifice bucatariei Italiene astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si bauturi.
Sarcini si indatoriri specifice
-servirea exemplara a clientilor.
-indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.

Experienta de minim 1 an intr-un restaurant (reprezinta un avantaj).
- rigurozitate in ceea ce priveste regulile de Igiena in alimentatie publica.
- aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate.
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii.
- limba engleza reprezinta un avantaj

Beneficii
Seriozitate si siguranta unui loc de munca
Salariu motivant
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei echipe si a unui proiect nou.

The gateway to coffee culture starts in, Trieste. Over 25 years ago, we pioneered the direct trade model, cultivating lasting relationships with our growers. In 1935 Franceso Illy invented the Illetta, the precursor to the modern espresso machine. Our blend is made of 9 different Arabica coffees. We select from only the top of Arabica beans grown around the world. We hand select our beans and sort them one by , renowned artists have used our cups as a canvas. We seek goodness and beauty in everything we do to inspire moments of happiness.

CHELNER ( terasa) Illy Caffe Bucuresti  -  INNOVATIVE RESTAURANT SOLUTIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles