Chef Bucatar

Oraș de lucru
Salariu 3000 - 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem o echipa internationala care cauta persoane care isi doresc sa evolueze, sa invete si sa se afirme.

Descrierea jobului

Buna ziua,

Echipa Le Bab isi mareste echipa! Deschidem 2 noi locatii!

Meniul nostru celebrează bucătăriile antice din Orientul Mijlociu. Incorporăm influențe contemporane din bucătăriile cu stele Michelin și cele mai bune produse locale pentru a defini stilul nostru culinar neobișnuit.

Echipa este formata din bucatari cu experienta acumulata in bucatarii cu stele Michelin din Londra si Copenhaga.

La noi primesti 2 mese pe zi, salariu competitiv, posibilitate de avansare, contract de munca si un mediu de munca prietenos si profestionist.

Cautam bucatari full-time pentru a lucra intr-o bucatarie tanara si dinamica. Daca esti pasionat de gusturi noi si vrei sa te dezvolti in arta culinara, nu ezita sa ne contactezi!

We were founded in Soho London in 2016. Our menu celebrates the ancient cuisines of the Middle East with a focus on kebabs cooked over open fire. Le Bab Bucharest is built on Romanian produce, incorporating contemporary influences from Michelin starred kitchens to define our unusual culinary style. We curate beautiful wines, cocktails and beers for you to enjoy alongside our food. And we create unique spaces to give this all a home.

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos