Chef / Bucatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- experienta in arta culinara
- disponibilitate pentru relocare sau naveta la ocna Sibiului - Jud Sibiu
- persoana dinamica si creativa

Descrierea jobului

- pregatasete feluri de mancare pentru oaspetii hotelului si pentru evenimente
- organizeaza activitatea bucatariei si a aprovizionarii cu materie prima necesara
- pregatirea echipei din subordine / recrutarea persoanelor
- selectarea meniului
- organizarea micului de jun, a pranzului si a cinei pentru cei cazati
- deservirea terasei de la piscina cu meniul specific sau bufet.
- pachet salarial atractiv
- asigurarea transportului din Sibiu sau asigurarea cazarii

Descrierea companiei

Complex Balnear Jasmine Ocna Sibiului
Hotel Helios 52 camere 3 ***
Hotel Salinas 35 camere 2 **
Restaurant Jasmine 220 locuri
Terasa piscina 200 locuri
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos