Publicat 02 Ian 2007 | Reactualizat 01 Feb 2007 | Expiră 02 Feb 2007

CHAT VIDEO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane sex feminin dezinhibate pentru activitate profitabila.Cerinte:
minim 18 ani,
cunostinte de limba engleza,
indemanare de a folosi un calculator,
aspect fizic placut,
seriozitate

Descrierea jobului

Cateva din avantajele oferite
Siguranta financiara;
Distractie la maxim; Prieteni in toata lumea;
Stabilirea propriului program de lucru;
Posibilitatea de a fi propriul ei sef,
Perfectionare scris, citit, vorbit limba engleza;
Perfectionare operare calculator

Societea si echipa noastra faciliteaza utilizarea internetului . Scopul nostru e de a fi un partener de incredere , astfel incat dumneavoastra , sa va puteti ocupa de activitatile principale , in timp ce noi ne ocupam de un model profesional , tehnic si comod .

Expirat
CHAT VIDEO  -  SC LEVEL1STUDIO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles