Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Cautam sudori OP robot sudura,Op plasma,Stivuitoristi.OP CNC

21 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii:minim: 8 clase
Persoana organizata si dinamica
Atitudine pozitiva
Seriozitate si dorinta unei colaborari pe termen lung

Descrierea jobului

Noi, S.C NICMAR-DANCI S.R.L suntem in cautare de stivuitoristi, sudori, haftuitori, operator robot de sudura,operator Bohwerk(CNC),Operator plasma ,lacatus mecanic si muncitori necalificati care sa se alature echipei noastre.

Beneficii oferite:
decontarea transportului daca domiciliul este inafara orasului Bistrita;
tichete de masa
salariu motivant
cadrul de lucru dinamic si profesionist.

S.C.NICMAR-DANCI S.R.L are ca si domenii de activitate :-operatiuni de mecanica generala;prelucrari prin aschiere si confectii metalice.
Firma realizeaza game diverse de produse si servicii destinate marilor sectoare industriale.

Expirat
Cautam sudori OP robot sudura,Op plasma,Stivuitoristi.OP CNC  -  S.C.NICMAR-DANCI S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles