Publicat 07 Nov 2019 | Expiră 07 Dec 2019

Cautam soferi de TIR si mecanici auto, muncitori constructii

100 posturi

Candidatul ideal

Vrei o cariera in Germania? Aplica la acest anunt si te vom contacta cat de repede posibil. Trimite-ne in ce domeniu vrei sa muncesti, calificarile tale si salariul pe care il consideri potrivit, precum si perioada pentru care vrei sa muncesti in Germania.

Descrierea jobului

Nu suntem o firma de personal care percepe comisioane de la angajat. Suntem o firma germana care lucreaza cu clienti seriosi, firme de renume, care ofera conditii de lucru decente si salarizare pe masura calificarilor Dvs.
Nu oferim doar locuri de munca stabile, pe termen lung. Ne angajam de asemenea sa iti acordam consiliere pe toata perioada sederii tale in Germania, pentru a avea parte de o integrare cat mai usoara.
Bineinteles ca te putem ajuta si in cazul in care doresti o munca de sezon, nu ceva pe termen lung.

Suntem o firma germana de intermediere personal si iti oferim sansa unui viitor stabil si a unei cariere de succes in Germania. Iti vom gasi locul de munca pe care il doresti, indiferent de calificarile pe care le ai.

📞TCCW Personal GmbH
Fachabteilung EU Workers
Dein Ansprechpartner:
Herr Mirel Becher
Mobil und WhatsApp: +4901792573558
E-Mail: m.becher@eu-workers.de

Cautam soferi de TIR si mecanici auto, muncitori constructii  -  Iuvare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles