Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Cautam piesa lipsa din puzzle

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania noastra este parte din grupul TECH-MASTERS cu sediul in Austria, specializata in distributia de produse tehnice pentru reparatii si intretinere.

Suntem in cautarea de persoane comunicative, deschise și cu capacitate rapida de relationare.

Descrierea jobului

Promoveaza produsele companiei in zona desemnata.
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii companiei.
Studiaza piata si identifica noi oportunitati.
Realizeaza obiectivele din planul de vanzari.
Raporteaza zilnic rezultatele si problemele aparute catre superiori.

Oferim un excelent training initial si periodic, produse de calitate, salariu si comision deosebit de atractive, provocări zilnice tehnice, mașină și telefon de servici.

Daca ai experienta in vanzari, prezenta agreabila si profesionala, abilitati de comunicare efectiva, relationare usoara cu clientii si dorinta de performanta, atunci esti persoana potrivita pentru noi. Vizitati site www.tech-masters.eu pentru mai multe informatii.

Expirat
Cautam piesa lipsa din puzzle  -  SC TECH-MASTERS TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles