de ani Fără Frică...

Publicat 20 Sep 2007 | Reactualizat 15 Nov 2007 | Expiră 19 Nov 2007

Cautam persoane de orice varsta si pregatire ptr colaborare

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Baiat/barbat sau fata/femeie, orice varsta, infatisare placuta sau interesanta, inaltime peste media varstei, corp armonios, abilitati artistice, flexibilitate a programului ptr a participa la castinguri (selectii ptr clienti), carisma si personalitate debordanta.

Descrierea jobului

Agentia MRA poate sa iti implineasca visul: sa devii vedeta sau sa castigi niste bani in plus fata de un alt job sau scoala sau ....... somaj. Oricare este situatia nu ai ce pierde ptr ca nu se percepe NICI UN FEL DE TAXA!

Cautam persoane de orice varsta de la copii pana la batrani cu infatisare placuta sau macar interesanta ptr departamentul de casting ptr reclame foto sau TV.

Cautam ptr activitate hosting/sampling fete cu alura de model ptr evenimente de nivel deosebit (agentia MRA nu ofera servicii de sampling stradal sau degustari in supermarketuri!).

Interviurile au loc la sediul agentiei Marti/Miercuri/Joi saptamanal intre orele 15:00-18:00. Ptr cei din provincie se pot trimite fotografii & CV pe email la office@mramodels.ro ptr confirmare. Relatii suplimentare la tel 0213079111, 0722303050 sau 0744663333 (L-V 10:00-18:00) sau www.mramodels.ro.
Agentia MRA nu percepe nici un fel de taxe ptr inscriere, interviu sau pregatire! Oferim gratuit si cateva fotografii digitale in studioul propriu necesare ptr baza de date a agentiei.

In perioada 28 Sept - 04 Nov agentia MRA organizeaza o caravana de selectii in 26 de orase din Romania in cautare de tinere fete apte ptr o cariera de model international. Trebuie doar sa ai curaj sa vii la preselectie daca ai peste 14 ani si peste 1,70m. Detalii suplimentare pe www.bravogirl.ro sau www.mramodels.ro sau Infoline 021 3079111.

Agentia MRA este prima agentie de modele din Romania fondata in anul 1992 si care a descoperit, lansat si promovat multe top modele si vedete precum: Catrinel Menghia, Elena Baguci, Monica Barladeanu, Andreea Raicu, Alexandra Dinu, Daniel Ciobanu, Radu Valcan, Roxana Ciuhulescu, Malvina Popa, Albertina Ionescu, Carmen Bruma, Veronica Pascu, etc.
Agentia MRA este in permanenta cautare de noi talente de orice varsta ptr toate departamentele sale de impresariere: manechin, fotomodel, real people (pana la varsta de 70 ani exclusiv ptr reclame foto si video) si hostesses.
Interviurile au loc la sediul agentiei Marti/Miercuri/Joi saptamanal intre orele 15:00-18:00. Ptr cei din provincie se pot trimite fotografii & CV pe email la office@mramodels.ro ptr confirmare.
Relatii suplimentare la tel 0213079111, 0722303050 sau 0744663333 (L-V 10:00-18:00) sau www.mramodels.ro.

Programul selectiilor si locatiile:

1. BAIA MARE 28.09.2007 Vineri 16:00 Eurohotel - Bd. Bucuresti nr. 23
2. SATU MARE 29.09.2007 Sambata 12:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Bd. Transilvania nr. 3
3. BRASOV 04.10.2007 Joi 18:00 Magnolia Shopping Center (cartier Racadau)
4. TARGU MURES 05.10.2007 Vineri 18:00 Casa de Cultura a Studentilor - Str Nicolae Grigorescu 19
5. CAMPIA TURZII 06.10.2007 Sambata 12:00 Casa de Cultura Ioan Floasiu - Pta Mihai Viteazu 8
6. CLUJ NAPOCA 06.10.2007 Sambata 18:00 Ana Models Agency - Strada Meteor nr. 53
7. LUGOJ 12.10.2007 Vineri 18:00 Casa de Cultura - Strada Brediceanu Coriolan 5
8. TIMISOARA 13.10.2007 Sambata 12:00 Club Komodo - Strada Gheorghe Lazar nr.5
9. RESITA 13.10.2007 Sambata 18:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Strada Libertatii 40
10. DR. TR. SEVERIN 14.10.2007 Duminica 12:00 Casa de Cultura Teodor Costescu - Bd Carol I nr. 4
11. CRAIOVA 15.10.2007 Luni 18:00 Hotel Parc - Strada Bibescu nr. 16
12. PITESTI 17.10.2007 Miercuri 18:00 Casa de Cultura a Studentilor - Strada Panselelor nr. 2
13. BACAU 19.10.2007 Vineri 18:00 Palatul Copiilor - Strada Oituz nr. 24
14. IASI 20.10.2007 Sambata 12:00 Casa Cultura a Studentilor - Strada Vasile Conta nr 30
15. SUCEAVA 20.10.2007 Sambata 18:00 Casa de Cultura - Strada Nicolae Balcescu 20A (Hol)
16. BOTOSANI 21.10.2007 Duminica 11:00 Casa Cultura a Sindicatelor - Strada Marchian nr. 9
17. ROMAN 21.10.2007 Duminica 17:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Piata Roman Voda nr. 5
18. BRAILA 25.10.2007 Joi17:00 Scoala Populara de Arte - Str Marasesti nr. 1
19. GALATI 26.10.2007 Vineri 17:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Strada Brailei nr 136
20. TULCEA 27.10.2007 Sambata 11:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Piata Independentei 1
21. CONSTANTA 27.10.2007 Sambata 17:30 Palatul Copiilor - Strada Soveja nr. 17
22. MANGALIA 28.10.2007 Duminica 12:00 Hotel Paradiso - Str Matei Basarab nr. 3
23. PLOIESTI 31.10.2007 Miercuri 17:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Bd Republicii 65
24. TARGOVISTE 02.11.2007 Vineri 17:00 Casa de Cultura a Sindicatelor - Calea Campulung nr. 9
25. FOCSANI 03.11.2007 Sambata 12:00 Hotel Unirea - Piata Unirii nr. 3 - 5
26. BUCURESTI 04.11.2007 Duminica 12:00 Casa de Cultura a Studentilor - Calea Plevnei 61

Expirat
Cautam persoane de orice varsta si pregatire ptr colaborare  -  M.R.A. Models Agency SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles