de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2005 | Reactualizat 11 Feb 2005 | Expiră 14 Feb 2005

Cautam persoane active!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- are un aspect fizic ingrijit;
- e un bun orator;
- e punctual;
- permisul constiuie un avantaj!

Descrierea jobului

Angajatul va trebui :
- sa vada apartamentele scoase la vanzare, inainte de a merge cu clientul;
- sa reprezinte firma prin actiunile sale;
- sa introduca apartamentele vizualizate in baza de date a firmei;
- sa isi formeze o clientela;

HABITAT Imobiliare este o agentie de consultanta si servicii imobiliare avind drept scop deservirea clientilor din segmentul de piata superior din punct de vedere al cerintelor si exigentelor vis-a-vis de imobililul pe care doresc sa-l contracteze.

Suntem gata sa dam curs oricarei provocari si suntem convinsi ca experienta si profesionalismul nostru vor ajuta fiecare client sa gaseasca locuinta care il reprezinta cel mai bine si care ii ofera confortul pe care si-l doreste.

Expirat
Cautam persoane active!  -  Habitat Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles