Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Cautam ELECTRICIENI

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai o atitudine pozitivă și îți place să colaborezi cu colegii?
Ești deschis să înveți și să te dezvolți?
Îți pasă de oameni, de munca ta și vrei să contribui la cresterea tuturor?
Ințelegi ușor atât noțiuni din domeniul electric și energetic și ai cunoștiințe despre sisteme de securitate?
Deții permis de conducere categoria ” B”/ categoria ” C ”?
Iți plac lucrurile bine-făcute, până la capăt, și vrei să eviți greșelile pe cât posibil? --- Atunci ești omul potrivit pentru echipa noastră!

Descrierea jobului

1. Vei colabora cu colegii tăi de echipă și veți duce la bun sfârșit toate sarcinile de serviciu primite.
2. Vei stabili relații de serviciu cu clienții noștrii astfel încât să contribui la creșterea numărului acestora.
3. Vei presta lucrări de calitate împreună cu echipe profesioniste,
4. Vei ține legătura cu colegii din execuție precum și cu cei de la birou.
5. Foarte important, vei găsi cel mai bun mod în care să lucrezi cu fiecare coleg în parte astfel încât toată lumea să fie unită, motivată, focusată și orientată către rezultat

Ce oferim?
1. Performanță și proiecte;
2. Investim în creșterea și dezvoltarea ta. Te dotăm cu echipamente de lucru și scule. Te trimitem la cursuri, expoziții și autorizări, așa încât să devii cel mai bun;
3. Salariu fix, motivant;
4. Bonusuri de performanță;
5. Transport asigurat (daca e cazul autoturism) 6. Echipa dinamica, tanara si in continua perfectionare;
7. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei;
8. Seriozitate;

Suntem autorizaţi pentru instalaţii electrice şi instalarea sistemelor de alarmă și supraveghere, lucrăm numai cu personal autorizat să execute lucrări în acest domeniu, cu o bogată experienţă tehnică, şi care dă dovadă de seriozitate şi profesionalism.

Expirat
Cautam ELECTRICIENI  -  SC Atecno serv SRL