Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

CAUTAM CUPLU PENTRU INGRIJIRE CASA FRANTA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pe partea masculina:
Gardian/Ingrijitor, experienta in gradinarit, taiat iarba, curatat gradina, ingrijit piscina, mici reparatii in jurul casei.
Carnet condus auto, cat B, minimum experienta condus 5 ani.

Pe partea feminina:
Menajera/camerista hotel, housekeeper cu experienta in a mentine si curata o casa.
Sa stie spalat/calcat lenjerie. Spalat geamuri, sa fie familiarizata sa puna si sa stranga masa.
Sa acorde ajutor in bucatarie.

Descrierea jobului

Cuplul va efectua mai multe sarcini pentru a putea asigura buna functionare a casei.
Activitatile cuplui vor fi concentrate pe spalat/calcat, curatenia camerelor si bailor, spalatul masinilor, curatenia teraselor, condus, gradinarit securitatea casei, ajutor in bucatarie, mentinerea piscinei.

Se cere ca persoanele sa fie politicoase si sa aiba o tinuta respectoasa si loiala fata de angajator.
SUNTEM INTERESATI NUMAI DE APLICANTI IN CUPLU.

ASTEPTAM CVurile impreuna cu doua fotografii (FORMAT PENTRU ANGAJARE) recomandari de la locurile de munca anterioare.
La adresa email a.cernaianu@wanadoo.fr

Descrierea companiei

import/export

Expirat

CAUTAM CUPLU PENTRU INGRIJIRE CASA FRANTA  -  JUNE6DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles