Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 25 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

Cautam colegi pentru restaurantul PAUL BANEASA

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi care sa se alature echipei PAUL din BANEASA pe posturile de Casier si Lucrator in Bucatarie.

Pentru noi conteaza pasiunea. Experienta o castigam impreuna.
Cautam persoane devotate, cu atitudine pozitiva si prietenoasa.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

Un venit NET lunar de 2250 RON*
* (include salariul net pentru norma full time, tichete de masa 15lei / zi, prima de prezenta si transport decontat);
Cresteri salariale (dupa 6 luni, 1an si 2 ani);
Prime de Paste, Craciun;
Premii si bonusuri de loialitate;
Bonus aniversar;
Ore suplimentare platite conform legistlatiei in vigoare;
Program flexibil (in ture, 5 zile/sapt cu 2 zile libere);
Siguranta si stabilitatea locului de munca.

PAUL este rodul unei povesti de familie care a inceput in urma cu aproape 125 de ani. Este povestea a cinci generatii dedicate telului de a duce mai departe gustul unei paini cu adevarat bune.
Renumit lant francez de brutarii/patiserii cu peste 430 de locatii deschise in 22 de tari, PAUL pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai. In Romania s-a deschis prima locatie in anul 2008, urmand ca in urmatorii ani sa se deschida alte 17 locatii bucurandu-se de un real succes.

Expirat
Cautam colegi pentru restaurantul PAUL BANEASA  -  MOULIN D'OR - PAUL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles