de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2006 | Reactualizat 16 Dec 2006 | Expiră 16 Dec 2006

CAUTAM COLABORATORI CU VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 65 ANI, MINIM STUDII MEDII/ AU AVANTAJ PERSOANELE CARE AU EXPERIENTA CA PROFE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Minim studii medii/ vor avea avantaj cei care au superioare economice (diploma de licenta);
- Varsta cuprinsa intre 25 si 65 de ani;
- AU AVANTAJ PERSOANELE CARE AU EXPERIENTA CA PROFESOR, CONTABIL, CONTABIL AUTORIZAT, EXPERT CONTABIL, RESURSE UMANE, UNIT MANAGER ASIGURARI, DIRECTOR FINANCIAR, COMERCIAL SAU DE VANZARI;
- Abilitati operare PC (Pachet Office, navigare internet, mail, etc);
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Initiativa, abilitati de vanzare si organizare capacitate de analiza si sinteza;
- Vor fi apreciate persoanele deosebit de muncitoare, rezistente la stres, perseverente, riguroase, loiale, atente la detalii, care au usurinta in comunicare si in negociere, care au placerea de a munci; persoanele perfectioniste care intotdeauna vor mai mult si mai bine.

INTRUCAT NOI NU CAUTAM CANDIDATI IDEALI VOM LUA IN CONSIDERARE FIECARE APL:ICATIE IN PARTE SI VOM ANALIZA AVANTAJELE SI DEZAVANTAJELE FIECARUI CANDIDAT IN PARTE.

Descrierea jobului

Descrierea jobului, responsabilitatile si beneficiile viitorului candidat:
- Prospecteaza piata, identifica tipuri de clienti, cerintele si necesitatile acestora si specificul pietei zonale;
- Identifica potentiali clienti si stabiliseste contacte cu acestia;
- Promoveaza produsele si serviciile financiare si prezinta oferta companiei;
- Administreaza relatia cu clientii oferind solutii si consiliere;
- Pregateste impreuna cu clientii documentatia aferenta finantarii;
- Colecteaza si trasnmite aceasta documentatie in vederea finantarii.
- Intocmeste si transmite zilnic si lunar raportari cu privire la clientela, finantari, analiza pietei zonale, etc

Activitatea presupune intermedieri financiare pentru companii din sectorul IMM, Corporate dar si pentru P.F.A-uri si P.F in urmatoarele domenii:
- credite bancare (pentru companii: credite pentru investitii si dezvoltare, credite pentru capital de lucru, credite pentru star-up-uri, linii de credite, credite pe documente, scontari, SGB-uri, etc/ pentru persoane fizice autorizate si persoane fizice - P.F si P.F.A: credite utilare cabinete, credite pentru nevoi personale, credite auto, credite ipotecare si imobiliare, refinantari, carduri de credit, etc);
- leasing-uri: auto, flote, echipamente, leasing imobiliar, sales&lease-back;
- cesiuni de creante si finantari pe baza de contracte si/sau facturi de incasat;
- productie publicitara: flyere, bannere, panouri, sanwich, outdoor, casete luminoase;
- productie de site-uri pentru companii;
- consultanta in afaceri: planuri de afaceri, planuri de marketing, planuri de dezvoltare companii, etc

PLATA SE FACE DOAR PE BAZA DE COMISIOANE SI IN FUNCTIE DE EFICIENTA SI VOLUMUL DE BUSSINES ADUS DE FIECARE CONSULTANT

JOBUL NU PRESUPUNE UN PROGRAM ZILNIC STRICT, FIECARE CONSULTANT AVAND LIBERTATEA DE A-SI FACE SINGUR PROGRAMUL ZILNIC; CEEA CE CONTEAZA SUNT DOAR REZULTATELE OBTINUTE.

COMISIOANELE SUNT DEOSEBIT DE ATRACTIVE SI IN TIMP VA PUTETI CONSTRUI PROPRIA DVS. AFACERE INDEPENDENTA

SE ASIGURA TRAINING INTENSIV

Descrierea companiei

Firma cu activitati de consultanta si brokeraj bancar

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

CAUTAM COLABORATORI CU VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 65 ANI, MINIM STUDII MEDII/ AU AVANTAJ PERSOANELE CARE AU EXPERIENTA CA PROFE  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles