Publicat 20 Ian 2020 | Reactualizat 19 Feb 2020 | Expiră 20 Feb 2020

Cautăm moderatoare!

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Procter & Gamble, liderul produselor de protecţie feminină, selectează pentru PROGRAMUL EDUCAŢIONAL ALWAYS, proiect cu rol foarte important în educarea tinerelor fete din şcolile din ţara noastră.
Activitatea se va derula pe durata anului şcolar 2019-2020 şi vizează fetiţele din clasa a V-a.
Program de lucru zilnic, flexibil, ce presupune deplasări pe toata raza judeţului de reşedinţă, la toate şcolile din mediul urban şi rural.

Candidatul ideal:

  • Persoane entuziaste, comunicative, cu abilităţi organizatorice şi de lucru în echipă, atente la aspectele legate de igienă şi îngijire personală;
  • Aptitudini pedagogice;
  • Studii medicale, pedagogice, de biologie, psihologie, sociologie sau orice alt domeniu ce implică şi modul de pedagogie
  • Cunoştinţe de operare pe PC – Word, Excel, PowerPoint şi e-mail;
  • Activitate anterioară în domenii precum sănătate sau educaţie, în instituţii de stat, private sau organizaţii nonguvernamentale;
  • Implicare anterioară în activităţi de promovare a noilor metode de învăţământ sau în programe pentru îmbunătăţirea stării de sănătate a tineretului reprezintă un avantaj;
  • Permis categoria B şi maşină personală
  • Disponibilitate de deplasare cu maşina personală pe întreg teritorul judeţului.

Descrierea jobului:
  • planifică, organizează şi susţine sesiuni educative în şcoli şi licee pe teme de igienă şi sănătate, atât în mediul urban, cât şi în cel rural fetiţelor din clasa a V-a;
  • inţiază şi menţine contactul cu şcolile, liceele şi colegiile care au învăţământ gimnazial;
  • centralizează informaţii din teren în baza cărora întocmeşte rapoarte săptămânale.
Always oktató program
Az Always oktató program célközönségét az ötödik osztályos kislányok képezik. A program keretében azokról a változásokról beszélgetünk el a kislányokkal, amelyek a pubertás korban következnek be, illetve arról, hogy a higiéniát hogyan kell hozzáigazítani az új helyzethez. A program egész Románia területén zajlik immár huszonhárom éve és valóban nagyon hazsnosnak bizonyult azoknak a kislányoknak, akik részt vettek az előadásokon. A program minden évben megkapja az Egészségügyminisztérium támogatását, amelyik aláírja a program megszervezésének a protokollumát. Mindezek a szempontok hozzájárulnak ahhoz, hogy az iskolák évről évre nagyon várják ezt a programot.
A program lebonyolításához olyan fiatal, fesztelen nőket keresünk, akiknek orvosi, pedagógusi, szociális munkási, pszichológusi szakképesítésük van, és akik tudnak nyíltan beszélni ötödik osztályos kislányokkal. Ezeket a nőnemű személyeket, akik az ötödik osztályos kislányoknak prezentációt tartanak, moderátoroknak hívjuk.

Érintett megyék: Kovászna, Hargita

Magyarul és románul beszélnek

Mit csinál egy moderátor?
  • A moderátor ötödik osztályos kislányokkal beszél ötven perces órákon az egyészségügyi-higiéniai nevelésről. Minden óra végén minden kislány kap egy oktatóaanyagot, valamint higiéniai termékmintákat. Ennek a feladatnak ez ellátásához szükséges, hogy a moderátornak legyen autója és jogosítványa.
  • A moderátr megkapja a megye iskoláinak a listáját, és minden iskolában az ötödik osztályokban tanuló kislányok számát. Ennek a listának az alapján a moderátor felveszi a kapcsolatot mindegyik iskolával és beütemezi a találkozókat azokkal az ötödik osztályos kislányokkal, akiknek a szülei beleegyzésüket adták ahhoz, hogy gyermekük részt vegyen ebben a programban.
  • Az ötödik osztályos kislányokkal való találkozás az iskolával közösen megszabott program alapján történik. A moderátor megtartja előadását, elvégzi a termékek minőségi bemutatóját, szétosztja az oktatóanyagokat és válaszol a kislányok kérdéseire.
Munkaeszközök
A tevékenység lebonyolításához a moderátor a következőket kapja az ügynökségtől:
  • Képzés és folyamatos támogatás, az ügynökség válaszol minden tisztázatlan kérdésre, ami megfogalmazódik a moderátorban a tevékenység lebonyolítása során
  • powerpont bemutató, melynek alapján a moderátor megtartja előadását
  • laptop, amelyen rajta van a prezentáció
  • projektor, melynek segítségével kivetíthető a falra a prezentáció
  • a minőségi bemutatóhoz használt termékek
  • oktatóanyagok a kislányoknak
Kik vagyunk:
Mi vagyunk a Caregivers kft. direkt marketingre szakosodott kommunikációs ügynökség, mely iskolákban, kórházakban, óvodákban szervez oktatói-nevelői programokat.

Expirat
Cautăm moderatoare!  -  SC Caregivers SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles