Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

CATO -MANAGERA MAGAZIN- SIBIU

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MANAGER MAGAZIN – salariu incepand de la 3500 lei net (in mana) (SIBIU si BUCURESTI)

ASISTENT MANAGER MAGAZIN - salariu incepand de la 2800 lei net (in mana) (SIBIU si BUCURESTI)

daca indeplineste condiitile de mai jos :

-Are experienta in retail
-Poate creste vanzarile
-Isi asuma responsabilitatea pentru deciziile pe care le ia
-Poate gestiona mai multe sarcini in acelasi timp
-Este deschis la minte si se poate mula pe diverse situatii
-Este disponibil la program prelungit

BENEFICII:

  • Prima de paste
  • Prima de craciun si anul nou
  • Bonusuri de performanta
  • Cresteri salariale raportate la vechime
  • Bonus de targhet
  • Primesti 400 lei pentru fiecare persoana adusa in firma
  • Transport asigurat pentru persoana din afara orasului

Descrierea jobului

-Crearea si mentinerea imaginii magazinului ,care rezoneaza cu targhetul de clienti
-Cresterea traficului de clienti in magazin prin pozitionarea anumitor elemente de marketing
-Analiza /urmarirea in permanenta a stocurilor de marfa pentru a putea propune promotii sau pentru a putea face transferuri de marfa si pentru a eficientiza vanzarea marfii
-Aranjare vitrina ,display-uri din magazin
-Stilizarea manechinilor si a busturilor
-Cunoaste si gestioneaza bine marfa
-Luarea in calcul a mai multor factori in momentul decorarii:ultimele tendinte in culori,texturi,factori sezonali, miscari de produse,etc
-O data sau de 2 ori pe luna trebuie schimbata vitrina (fie aranjata dupa instructiuni,fie dupa initiativa proprie care sa se incadreze in politica si brandul magazinului )
-O data pe saptamana trebuie sa schimbe busturile /manechinii,rearanjate insulele ,refresh-uite casetele din magazin
-Amenajarea si supravegherea tuturor aranjamentelor privind produsele vestimentare din magazin si din vitrina
-Invatarea personalului din magazine despre produsele brandului ,tendintele in moda ,modalitati de combinare a texturilor,imbinarea culorilor
-Munceste si are rezultate foarte bune atat individual cat si in echipa

SALARIU:

►MANAGER MAGAZIN :incepand de la 2800 lei NET (in mana)
►ASISTENT MANAGER MAGAZIN :incepand de la 2400 lei NET(in mana)

PROGRAM

  • 2 schimburi :
  • sch 1 (L-V) -Weekend liber
  • sch 2 (L-V)- Weekend lucrator

SC CAMI -CLOD IMPEX SRL si-a inceput activitatea in 1999.Actualmente compania realizeaza o cifra de afaceri de 6 milioane Euro , are 100 angajati, centru administrativ si logistic la Brasov si o retea de vanzari dezvoltata in 3 orase din tara.

Expirat
CATO -MANAGERA MAGAZIN- SIBIU  -  SC CAMI-CLOD IMPEX SRL