Publicat 11 Oct 2018 | Expiră 10 Nov 2018

Casier/Vanzatoare/Lucrator Comercial

4 posturi

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

Persoana sociabila, responsabila si cu initiativa
Bune abilitati de comunicare
Cunostinte utilizare PC
Disponibilitate la program de lucru in weekend-uri
Experienta in vanzari retail poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

•vanzare efectiva;
•promovare si recomandare produse;
•receptie/retur marfa;
•participare la Inventare;
•respectare standarde de igiena;
•respectare standarde privind calitatea produselor.

BENEFICII:

Angajare cu norma intreaga pe perioada nedeterminata
Instruire intr-un sistem Travel Retail Store modern
Beneficii salariale corecte si motivante

Bonus un Abonament Gold*

(*detalii in urma interviului)

SC CBRPRESS1923 SRL este o companie de prestari servicii in (management, marketing, operare magazine, etc.) avand o experienta in piata de peste 5 ani fiind partener de business al Lagardere Travel Retail Romania, o companie lider mondial in travel retail (news & convenience store) ce opereaza o retea de peste 230 de magazine Inmedio la nivel national.

Casier/Vanzatoare/Lucrator Comercial  -  SC CBRPRESS1923 SRL