Casieri

COBYUL SRL - 8 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 1800 - 2100 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • experienta in lucrul cu casa de marcat si sistem de scanare a codurilor de bare (experienta in programul Nexus constituie un avantaj);
  • implicare activa in cunoasterea si vanzarea produselor;
  • bune capacitati de comunicare si relationare, punctualitate si abilitati de integrare in echipa.

Descrierea jobului

  • deschiderea programului de lucru;
  • efectuarea procesului de vanzare;
  • intretinerea rafturilor si asigurarea necesarului de marfa la raft;
  • inchiderea programului de lucru si intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare.
Beneficii:
  • salariu fix plus bonusuri in functie de performanta individuala;
  • training la locul de munca;
  • oportunitati de promovare in cadrul companiei
  • mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

Cobyul este cea mai mare retea locala de magazine specializate in vanzarea detergentilor si a cosmeticelor la preturi excelente cu 12 magazine in orasul Iasi aflata in continua dezvoltare.
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022