Publicat 08 Mar 2017 | Reactualizat 08 Apr 2017 | Expiră 09 Apr 2017

CASIERI SI LUCRATORI BUCATARIE - PAUL BANEASA

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania noastra cauta CASIERI si LUCRATORI BUCATARIE care sa se alature echipei PAUL din BANEASA MALL
Te asteptam sa faci parte din familia “Paul Restaurant” daca:
- Ai o atitudine pozitiva si dornica de afirmare
- Esti o persoana punctuala
- Esti o persoana serioasa si harnica
- Iti place sa muncesti in echipa si faci lucru acesta cu pasiune si daruire.

Descrierea jobului

Ce iti oferim noi:
- Instruire specializata la locul de munca chiar daca nu ai experienta
- Salariu atractiv + bonuri de masa
- Loc de munca stabil intr-o atmosfera profesionista
- Contract de munca pe o perioada nedeterminata

PAUL este rodul unei povesti de familie care a inceput in urma cu aproape 125 de ani.Este povestea a cinci generatii dedicate telului de a duce mai departe gustul unei paini cu adevarat bune.
Renumit lant francez de brutarii/patiserii cu peste 430 de locatii deschise in 22 de tari, PAUL pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai.In Romania s-a deschis prima locatie in anul 2008, urmand ca in urmatorii ani sa se deschida alte 16 locatii bucurandu-se de un real succes.

Expirat
CASIERI SI LUCRATORI BUCATARIE - PAUL BANEASA  -  MOULIN D'OR - PAUL