Publicat 04 Mar 2014 | Expiră 05 Apr 2014

CASIERI (PERIOADĂ DETERMINATĂ) - DIVERSE ORAŞE

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii finalizare (liceul+diplomă de bacalaureat) / student;
- experienţă profesională minim 6 luni în operarea la casa de marcat - de preferat;
- experienta profesionala în relaţionarea cu diferite tipologii de clienţi - constituie un avantaj;
- cunoştinţe generale în materie de bricolaj - reprezintă un atu;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- persoana sociabila, responsabila, organizata, corectă, cu spirit de echipa, rezistentă la stres.

Descrierea jobului

- Scanează şi încasează contravaloarea produselor achiziţionate de clienţi;
- Oferă informaţii şi suportului necesar clientilor în soluţionarea diferitelor probleme legate de preţ, produse etc.;
- Completează facturi la solicitarea clienţilor;
- Promovează serviciile oferite de companie;

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul "savoir-faire" francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 11 in tara in: Brasov, Ploiesti, Constanta, Pitesti, Braila, Arad, Oradea, Suceava, Focsani si Calarasi si Drobeta Turnu-Severin.

Expirat
CASIERI (PERIOADĂ DETERMINATĂ) - DIVERSE ORAŞE  -  BRICOSTORE ROMANIA