Casieri | Lucratori bucatarie | Muncitori necalificati

Manpower - 50 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Manpower este in cautare de Casieri | Lucratori bucatarie |Muncitori necalificati pentru clientul sau, unul dintre cel mai mare jucator global pe piata de restaurant fast-food.

Cerinte:
  • Bun communicator;
  • Seriozitate;
  • Spirit de echipa;
  • Dorinta de munca.

Descrierea jobului

Reponsabilitati:
  • Prepara produsele din pui;
  • Se asigura ca produsele sunt servite corespunzator;
  • Estimeaza necesarul de produse și participa la inventarele periodice;
  • Pastreaza curatenia utilajelor si a locatiei.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa 20 Ron / zi;
  • Bonus conform criteriilor de performanta;
  • Bonusuri conform legislatiei;
  • Prime de sarbatori;
  • Training asigurat;
  • Transport asigurat pentru tura de inchidere.

Program:
  • Luni – Duminica;
  • 5 zile lucrate 2 zile pauza;
  • Tura de 8H / zi.

Locatii:
  • Baneasa Shopping City;
  • Promenada;
  • Colosseum.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos