Publicat 10 Feb 2017 | Reactualizat 26 Feb 2017 | Expiră 13 Mar 2017

CASIER/A

30 posturi

Candidatul ideal

- Cunostinte de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientata catre client si buna capacitate de comunicare;
- Experienta in relatia directa cu clientii reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate de lucru in ture;
- Persoana echilibrata, serioasa, responsabila si energica;

Descrierea jobului

1. Deruleaza activitatea de vanzare/ promovare produse si servicii ale companiei in vederea atingerii target-urilor
2. Informeaza clientii in legatura cu serviciile, promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;
3. Efectueaza plati si Incaseaza banii pentru vanzarea serviciilor si produselor companiei;
4. Intocmeste evidenta contabila pentru operatiile de incasari si plati (registrul de casa, raportul Z etc).
5. Asigura curatenia din cadrul agentiei conform standardelor igienico-sanitare.
6. Supervizeaza activitatile atunci cand seful de agentie nu este prezent.

BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv
- Loc de munca stabil
- Contract de munca pentru perioada nedeterminata
- Program flexibil
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica

Bet Cafe Arena este o companie românească organizatoare de jocuri de noroc care îşi propune să devină un nume de referinţă pe piaţa românească de profil. Bet Cafe Arena oferă clienţilor săi un nou concept de agenţie, gandită ca un centru de divertisment. Astfel, în agenţiile noastre clienţii au posibilitatea de a paria pe evenimente sportive dintre cele mai variate sau de a juca la maşini electronice cu câştiguri, beneficiind în acelaşi timp de servicii de calitate de tip cafenea în majoritatea agenţiilor.

Echipa de management a Bet Cafe Arena este o echipă tânără, care are ca şi obiectiv principal satisfacţia clienţilor săi. Pentru aceasta, venim în întâmpinarea clienţilor noştri cu o ofertă inovatoare, ce include pariuri pe evenimente în desfăşurare, şi cu un sistem integrat de afişare a cotelor şi rezultatelor, unic in România, care concură la crearea unei experienţe de pariere de excepţie.

CASIER/A  -  Bet Cafe Arena S.R.L.

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă