CASIERA

SC REMBKA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre daca:
- esti o fire ambitioasa si vrei sa te dezvolti;
- esti o fire sociabila, adaptabila si vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic;
- ai valori personale solide legate de onestitate si integritate;
- ai experienta in achizitia materialelor de constructii;

Descrierea jobului

Atributii:
- servirea rapida si amabila a clientilor;
- operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea operatiunilor legate de numerar;
- inregistrarea si efectuarea tranzactiilor de plata in conformitate cu politica companiei Rembka si a normelor legale in vigoare;
- mentinerea zonei de lucru aprovizionata si curata.

SC REMBKA SRL este o companie ce activeaza in domeniul comertului cu materiale de constructii, in partea de vest a Romaniei. Avem trei puncte de lucru: doua situate in Timisoara si unul in Caransebes. Ne-am dezvoltat mereu, am reinvestit in fiecare an pentru cresterea calitatii relatiei, atat cu clientii cat si cu angajatii nostri.

"Cu noi totul e simplu!" e sloganul nostru si incercam, ca prin ceea ce facem zi de zi, sa aratam ca aceste cuvinte ni se potrivesc.

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos