Publicat 13 Sep 2017 | Reactualizat 20 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

CASIER

5 posturi

Candidatul ideal

Studii medii absolvite.

Vei invata pas cu pas ce vei avea de facut; nu este necesara experienta intr-o functie similara.

Daca esti o persoana responsabila, zambitoare, cu bune abilitati de comunicare si vrei sa fii parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau.

Descrierea jobului

Scaneaza produsele si incaseaza mijloacele de plata.
Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata.

BENEFICII
Formare adaptata postului
Mediu de lucru dinamic si motivat
Posibilitatea dezvoltarii profesionale
Pachet motivant de beneficii

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent in 17 tari, cu peste 900 hipermarketuri si aproape 330.000 de angajati. Auchan Retail detine si alte canale de retail: supermarketuri, proximitate si comert online. In prezent Auchan Romania numara 33 de hipermarketuri si 10.000 de angajati.
Ne dorim sa fim angajatorul preferat pentru colaboratorii nostri. Formarea si dezvoltarea angajatilor nostri reprezinta prioritati permanente pentru Auchan Romania.

CASIER  -  Auchan CLUJ IULIUS